Moda Bu Sezon Kalpleri Isıtıyor

kalp detaylı kol

Kalp detay stil sahibi birinin üzerinde taşıyabileceği en riskli; ama iyi bir uyumla en samimi olanı. Kullanıldığı alana göre demode mi, ucuz mu yoksa iyi düşünülmüş tatlı bir detay mı çok hızlı değişkenlik gösterebileceğinden, moda severlerin mesafeli kaldığı kalp detaylar; bu sezon herkesi cesaretini göstermeye davet ediyor. Dikkat, modanın en sevgi dolu dönemi geliyor! 

kalp pencereli takım

Tamamlanan moda haftalarının ardından, kulislerde çok fazla sözünün edilmemesinin tek sebebi, herkes tarafından kabul görmeye hazır olması. Görünce herkesin kalbini yumuşatan kalp detaylı kazaklar, hırkalar, pijamalar içindeyken gelen o cozy hissi, kalp desenli yastıklar, battaniyeler, kupalar gibi ev dekorasyon ürünleriyle birleştiğinde bizi sonbaharın geldiğine ikna ediyor. Elbette iddiası bununla sınırla değil. En seksi elbiseler, en cesur dekolteler, en ihtişamlı transparanlarla buluşan kalp detaylar bize adeta “ısıtamayacağım ortam yok” diyor. 

kalp desenleri

Tarihin moda sayfalarını karıştırdığımızda Jackie Kennedy, Audrey Hepburn, Elizabeth Taylor, Grace Kelly gibi moda ikonlarının üstlerinde taşıdığını gördüğümüz kalp detayların zamansız olduğuna kanaat getirmek zor değil. Bugün her anımızın içinde olan teknolojik aletlerimiz sayesinde kendimizi ve sevgimizi ifade etmenin tek yoluymuşcasına kullandığımız kalp emojileri ile hayatımızdaki yerini iyice sağlamlaştırmış oldu. Bu sayede kalp detayları sadece dışarı çıkarken giydiğimiz kıyafetlerde değil, çantamızda, ayakkabımızın topuklarında, telefonumuzun kılıfında, iç çamaşırlarımızda hatta tırnaklarımızda taşır olduk. Bize her an sevgiyi hatırlattığından bu durumdan şikayetçi değiliz. 

kalp desenli kürk

Yine de sadeleşmeyi ve minimalizmi bir an önce hayatlarımıza katmak için çabaladığımız bu çılgın tüketim çağında, kalp detaylı ürünler satın almakta biraz tereddüt yaşayabilirsiniz, yalnız değilsiniz. Bu nedenle hem modanın kalbinde kalacağınız hem de uzun yıllar elinizde tutmak isteyebileceğiniz birkaç kalp detaylı ürün kullanımının mümkün olduğunun görmeniz için örnekler topladık. Aşağıdaki galeriye göz atmayı unutmayın. 

Kalp Detaylı Ürünler

Image 1 of 14

Kalp detaylı aksesuarlar ile aşırılıktan uzak

kalp detaylı çanta Üzerine giydiklerinde çok fazla desen tercih etmeyen, renkten ve aşırılıktan her zaman uzak kalmayı seven, doğal tonlar ve kumaşlar ile kendini daha rahat hissedenler için de bu akımın bir parçası olmanın yolları var. Konu kalp olunca kırmızı rengin podyuma çıkmaması imkansız tabi; böyle olunca romantik partneri pembe de onu yalnız bırakmıyor. Yine de bu iddialı ikiliyi her an üstünüze giymek yerine, aksesuarlarla da bu uyumu yakalamanız mümkün. İster baştan aşağı kalplerle donanın isterseniz de sadece sizin gördüğünüz detaylarda gizleyin; ama kendinize uzun yıllar sizinle olacak kalp detaylı bir ürün almayı görev edinin. Çünkü bu sezon yıllar sonra da konuşulmaya ve dönem dönem yeniden kendini hatırlatmaya devam edecek. Size de sevginin her formunu yaşatacak anılar bırakacak. Kalpleri bu sezon nereye baksak görmeye hazır olun.

Kalp Detaylı Aksesuarlar

Image 1 of 8

Sezonun ruhunu her an yakalamak için elimizden düşürmediğimiz telefonlarımızı da kalplere, kırmızılara, pembelere bürümenin zamanı geldi. Sizin için telefon arka planı ya da duvar kağıdı yapabileceğiniz görseller seçtim. İndirip kullanabilirsiniz ❤️

Kalp Desenli Telefon Arkaplan Görselleri

Image 1 of 8

Alışveriş 

Sizin için seçtiğim kalp detaylı ürünlere göz atın. 

Alışveriş linki

Bunu da sevebilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir